| anonim_4396 a întrebat:

In curand se vor implini 2 ani de cand eu si iubitul meu suntem impreuna. M-am gandit ca de aniversarea noastra sa cumpar 2 verighete (din argint).dar sunt indecisa si mi-ar prinde bine un sfat... Ce spuneti, e prea mult? (eu am 19 ani iar el 21ani). Vreau sa-i fac un asemenea cadou pentru ca il iubesc foarte mult si vreau sa-i daruiesc ceva mai special. Daca ideea mea nu este prea potrivita poate imi propuneti voi altceva. Dar nu vreau sa-i cumpar parfum, perna/cana cu poza noastrea sau alte chestii de genul asta, nu mi-au placut nicioadata cadourile de ganul asta.

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

S-ar putea sa nu ii placa ideea ca vrei sa va casatoriti de acum. Mai bine cumpara-i o bratara sau un inel ca asta http://www.bijuterii24.ro/......_3966.html

| ValentinaEllena a răspuns (pentru William):

Nu vreau sa ne casatorim de acum. Dar vreau un cadou pe care sa-l tina mereu la el. inel sau bratara, sa avem amandoi la fel. Problema este ca nu stiu daca gasesc 2 ienel sau 2 bratari la fel...

| William a răspuns (pentru ValentinaEllena):

Pai inel e una si verigheta e alta.

| William a răspuns (pentru ValentinaEllena):

Daca mergi la un magazin de bijuterii sunt sigur ca gasesti, chiar si pe net poti sa comanzi 2 inele sau 2 bratari la fel.

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Poate sunt de moda veche dar parca imi place ca acest gen de cadou sa vina de la el!

| mona a răspuns:

Renunta la verighete [poate va interpreta gresit gestul tau], mai bine un lantisor, bratara

| PedoBarbie a răspuns:

Verighetele sunt când vă logodiţi sau căsătoriţi. Oferă-i altceva.

| manuel72 a răspuns:

Fara verighete, ca-l sperii. Orice altceva.

| ValentinaEllena a răspuns:

Multumesc mult. Genul ala de inel stil verigheta. ideea e sa avem amandoi la fel