| Vascan_Adelina_1983 a întrebat:

Buna la toti, daca puteti sa ma ajutati la o intrebare. La sora mea a fatat cateaua de sîmbătă trecută, a făcut 5 pui dintre care unul era mort si problems e că umbla pană si azi cu ceva ieșit din spate. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Cum arata chestia aia? Cel mai probabil trebuie taiata. Noi asa am facut. Mai bine insa intrebi un veterinar.

| CrimsomTide a răspuns:

Se numeste prolaps uterin. De obicei, natura isi face treaba si se vindeca de la sine. dar nu este rau sa o vada un veterinar.