| flaky666 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cateaua mea a fatat acum o saptamana si de atunci nu mananca nimic ce sa-i fac funda!

Răspuns Câştigător
| bombita a răspuns:

Buna. Daca este la prima fatare este posibil sa aiba o oarecare depresie. Poate suna ciudat dar si animalele pot pati asa ceva. incearca sa stai mai mult langa ea sa-i oferi afectiune si incearca sa-i dai mancare mai lichida. Poti evita o perioada mancarea pentru cateii daca ii dai asa ceva si dai lapte sau supe cu paine. Daca in cel mult 4 zile nu si revine ar trebui sa chemi un veterinar sau sa o duci tu. Multa bafta si sper sa se faca bine cat mai curand sper ca te-am ajutat. Apropo ce rasa este?

| flaky666 explică (pentru bombita):

Mersi de ajutor!

| emilitalia a răspuns (pentru bombita):

Saracuta,de drag a si uitat sa spuna ce rasa este(catelusa).