| ExpLOS1OnE a întrebat:

Buna la toti.Eu cu asa o intrebare delicata, m-am intilnit cu o fata timp de 3 luni, a fost bine faceam dragoste una alta, intelegeti deja! dar am ajuns sa nu simt nimic pentru fata asta si i-am zis sa ne despartim, ea insa ma ameninta ca se va ucide una alta ca sa vb cu mama ei nu stiu de ce adica o implica pe dinsa aici, eu nu mai vreau sa fiu cu dinsa dar cind aud ce iese din gura ei ap nici nu stiu ce sa fac, parca iese ca ma impune sa ma intilnesc cu dinsa, dati-mi un sfat va rog

15 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Fie-ti mila de ea si da-i un puscoci cu mentiunea ca are numai un cartus ca sa-l foloseasca destul de eficient din prima sa nu sufere mult saracuta.

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca ai stat cu ea doar pentru sex.Ea te iubeste enorm.Cati ani ai? Nu esti maturizat deplin.

| ExpLOS1OnE explică (pentru darrio2007):

20 de ani! si nu am stat cu ea doar pentru sex...simteam ceva pentru ea dar a disparut, si nu vreau sa sufere mai departe pentru ca daca continuam asa va fi mai rau pentru ambii.

| darrio2007 a răspuns (pentru ExpLOS1OnE):

Da.Poate eu am gandit gresit.Scuze.Dar de ce te-ai schimbat asa repede.3 luni? Totusi cred ca ea sufera de acum. Daca apeleaza la mama ei nu este bine. Vorbeste cu prietena ta si incercati sa lamuriti voi doi aceasta problema.Nici mie nu-mi place implicarea parintilor intr-o relatie de-a mea.Iti doresc succes.

| an0nymus a răspuns (pentru ExpLOS1OnE):

Si culmea ce simteai pentru ea a disparut exact dupa ce ai facut sex cu ea(de cateva ori)pff la tine nu e vb ca ea sufera etc.e vb ca iti e frica sa nu se sinucida si sa se dea vina pe tine

| RalucutzaFarmer a răspuns:

Daca vrei doar sa te distrezi cu o fata asta nu e bine probabil e simte ceva pentru tine si tu o ranesti in felul asta ce fel de baiat poti fi puteai sa-i spui de la inceput ca nu o iubesti nu sa te joci cu sentimentele fetei.Parerea mea este sa-i ceri scuze si sa-i spui ce fel de om ai fost si fai cunostinta cu un baiat de treaba ca poate te va uita si va fi cu acel baiat. Sper ca te-am ajutat...

| Sara2 a răspuns:

Te-ai folosit de ea, ti-a fost bine i-ai tras-o si acum la gara, de astia ca tine sunt pe toate drumurile sad

| Homye18 a răspuns:

Salut, prin ceva similar am trecut si eu ( minus partea cu sinuciderea). Trebuie sa faci persoana respectiva sa inteleaga ca pamantul nu incepe si nici nu se termina cu tine si ca nu este un capat de tara mai ales o relatie de 3 luni. Dar nu uita ca exista o vorba "Realizezi ce ai avut, abia dupa ce pierzi acel lucru". Cel putin la mine asa a fost. Dupa ce m-am despartit de tipa respectiva mi-am dat seama ca am pierdut o relatie de milioane si cand am vrut sa ma impac cu ea, deja nu mai era ea interesata de mine. Bafta si sper ca decizia ta sa nu aiba repercusiuni.

| Kazimir a răspuns:

A ascultat prea multe manele...Las-o să se sinucidă, mai scăpăm de un român intuil.

| enigmatica a răspuns:

Colac peste pupaza, de unde stii ca tipa nu e gravida cu tine?big grin

| corina15 a răspuns:

Problema aici e ea, nu e destul de matura pentru ca dragostea a venit din partea la mandoi nu numai din partea ta, in ceea ce priveste ca se omoara sunt istorie vechi de amenintari care nu prea mai merg acum. ceea ce te sfatuiesc sa faci e sa vb cu ea si incet incet sa te indepartezi ca sa nu fie ceva brusc. ceea ce ar trebui e sa intelegi ceea ce nu-i place ei sa i se faca si tu aia trebuie sa faci si usor usor o sa fie ea care sa te lase.

| Iulianmzq a răspuns:

Se vede ai stat cu ea doar ca sa faci sex si acum o lasi balta, ea te iubeste foarte mult oh go on, doar te`ai folosit de ea si acum o expediezi. Asa ceva nu se face, mai ai multe de invatat oh go on

| Iulianmzq a răspuns:

Se vede ai stat cu ea doar ca sa faci sex si acum o lasi balta, ea te iubeste foarte mult oh go on, doar te`ai folosit de ea si acum o expediezi. Asa ceva nu se face, mai ai multe de invatat oh go on. Ea se tine dupa tine, mai bine zis e "moarta " dupa tine pentru ca ai facut`o cu ea si de obicei dupa ce o faci cu o fata, acea fata se tine dupa tine mult

| FlyFlyButterfly a răspuns:

In primul rand trabuia sa gandesti incainte de a te ulca cu ea. Trebuia sa mai stai ceva timp imreuna cu ea sa vezi daca cu adevarat a fost uibire sau doar o ica atractie. Acum cred ca cel mai bine ar fi s-o inviti la tine acasa si sa ii explici ca doar veti fi amici. Eu sunt fata si stu cum se simte: abandonata. Explicai ca veti tine legatura dar nu ca iubiti

| Delialoveyou a răspuns:

Da exact inseamna ca si stat doar pentru''sex'' cel putin asta este parerea mea si poate Dinsa a pus suflet de asta nu iti da pace.asa se intampla unu pune suflet altul isi bate joc.winking