| Chibi689 a întrebat:

Buna,m au prins parintii ca fumez.Am venit acasa si miroseam.a urmat cearta multa si in final decizia"te vom urmari peste tot de acum si nu o sa scapi nesupravegheata".Am 16 ani si chiar nu stiu ce sa mai fac.Nu fumez doar am incercat si nu imi place.le am spus da n are rost.Help me plz

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Nu fuma pana la urma ce poate sa urmareqscawinking? doar mirosul ca nu sta nimeni dupa tine.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si ce anume doresti sa afcem noi? Doresti sa venim sa vorbim cu parintii tai?
Sau, cum crezi tu ca te-am putea noi ajuta, daca tu singura ai dovedit parintilor, ca nu se poate avea incredere in tine?
Pana nu le recanstigi increderea, nu vei putea obtine nici un favor si nici nu vei scapa de vina asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu faci nimic, is asumi. Daca nu fumezi inseamna ca nu mai au cu ce sa te prinda

| Chibi689 explică (pentru suntserios):

Da dar m au pedepsit mult prea aspru si nu cred ca o sa le treaca

| Coca_Marian_1984 a răspuns (pentru Chibi689):

Suporta si multumeste-pe mai tarziu.

| Teffan a răspuns:

Strange-i de gat.