| hasky a întrebat:

Buna ma numesc Iustina am 13 ani si iubesc orice pisica dar a mea a fost calcata de masina si dupa aceea a mai trait 5 zile stateam si ma uitam la ea cum chinue pentru ca din cauza crizei nu am putut sa o duc la veterinar acum a murit si plang toata ziua imi amintesc cum venea la mine si mieuna a suferit groaznic pentru ca avea probleme cu picioarele din spate si cu ambii ochii ...Si as vrea sa ii las un ultim omagiu pe aceasta pagina.

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Saracacuta... Este foarte frumos ceea ce faci pentru ea acum

| pisoias a răspuns:

Si mie imi plac pisicile.Imi pare rau si pentru tine si pentru ea.Vei mai avea poate alta dar cu siguranta pe ea n-o vei avea niciodata.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Criza asta.....chiar nu ai putut face rost de banii sa o duci sigh saracuta

| mcrenma a răspuns:

Oh, imi pare rau pentru asta sad
Fii tare oricum, viata are suisuri si coborasuri, si trebuie sa stii sa le faci fata. Aminteste`ti momentele frumoase petrecute cu ea si o sa vezi ca pe parcurs totul o sa fie bine happy
Succes.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Ce trist crying

| daniDeeDee a răspuns:

Saracuta.
si eu iubesc pisicutzele sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau de pisicuta...