| CrazzzyA a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu ceva?
Prietena mea se simte foarte rau, are sensatii de voma, ameteste, tremura, are frisoane, dureri abdominale. Ii trece la un moment dat, dar starea de rau revine mereu. A fost la spital, dar i-au spus ca nu are nimic. Totusi se simte de ceva timp asa. Ma gandeam ca poate are ceva cu fierea dupa simptome.

Ma poate ajuta cineva? Aveti idee ce ar putea sa aiba?

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Ca toti ceilalti useri,te sfatuiesc sa consulti alt medic si sa vorbiti cu parintii ei. Aceste simptome se pot identifica cu:atacurile de pánica,sindromul socului toxic,gripa,toxiinfectie alimentara, anemie.etc.Orice persoana bolnava, doreste sa se recupereze cat mai repede, daca un Doreste si/sau insista ca un Doreste acest lucru, probabil ascunde ceva, poate chiar un are nimic si se preface doar ca sa iti atraga atenitia si sa stai mereu la dispozitia ei, ceea ce ar insemna ca are anumite problema emotionale.Este doar o supozitie, nu o lua in nume de rau.

3 răspunsuri:
| AlinChiriac a răspuns:

Nu astepta sa iti recomande cineva o pastila magica. Daca prietena ta nu vrea sa vorbeasca cu parintii, atunci fa-o tu. Spune-le exact ceea ce stii, iar ei ca adulti vor sti ce sa faca mai departe pas cu pas.

| Nykol2804 a răspuns:

Sa consulte un alt medic! si sa discute cu parintii ei despre asta! ei sunt in masura sa ia o decizie cu ea!

| crocky a răspuns:

Prietene,raspuns nu gasesti la forum pentru intrebari de genul.Cel mai bine e sa consulti un medic