| anonim_4396 a întrebat:

Maine vreau sa ma impac cu ea mai buna prietena a mea. Au trecut doua luni de cand nu am vorbit normal, doar pe apucate. Ne am certat pentru ca intrasem prea mult unu in viata celuilalt si asta a deranjat o, si mi am dat seama ca a avut dreptate. Dar in ultimul timp a fost mai draguta cu mine, mi-a zambit, a ras la ce zic. Maine vreau sa ii cer scuze pentru tot, sa ii spun ca am gresit si ca am invatat foarte multe din asta. Si ca imi pare foarte rau. E una din cele mai importante persoane din viata mea si tin la ea enorm. Credeti ca e posibil sa ne impacam si e modul meu de a aborda problema prin a imi cere scuze si a-i spune ce am invatat e buna? Mersi anticipat! happy

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Da! Este foarte bine sa ceri scuze si ca ai invatat ceva din relatie! Si sa spui ca o iubesti din tot sufletul ca nu poti trai fara tine! Inainte de asta trebuie sa duci un buchet de trandafirii rosii si o cutie de bomboane de ciocoata!

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Noi cu ce să te ajutam ca nu am înțeles?

| UzziPtm16 a răspuns (pentru FluturicaMicaMica):

Asta ziceam si eu! happy

| UzziPtm16 a răspuns:

Asa...si care e intrebarea?happy