| anonim_4396 a întrebat:

Buna, o sa incerc cat mai pe scurt sa va dau context pentru intrebarea pe care o am.
Deci vorbesc cu baiatul asta, suntem la distanta destul de mica momentan(stam amandoi in Uk), el urmeaza sa plece acasa si abia vara viitoare se intoarce iar eu am curand concediu.
Problema e ca vorbim de ceva vreme si tipul e ok, chiar mai ok decat ma asteptam, dar mi-a zis ca a inceput sa aiba sentimente(asta in conditiile in care nici nu ne-am vazut).Eu stiu ca e imposibil si ca poate are el motivele lui pentru care a zis asta, poate urmareste ceva sau nu stiu.In fine, eu de fel sunt foarte atenta la chestii de genu pentru ca nu vreau sa ma complic si sa pun sentimente etc.I-as da o sansa gen, sa ne vedem, sa ne cunoastem mai bine stiti voi.Problema acum apare, eu am 20(fac 21 imediat), iar el urmeaza sa faca 17.
Si da stiu, o sa fie pareri impartite(ba e prea mic, ba varsta nu conteaza sau alte chestii). Cel mai probabil o sa fie oameni care o sa imi spuna ca nu ar fi trebuit sa vorbesc cu el in primul rand.Sunt foarte confuza, nu stiu cum sa il refuz frumos sau daca sa nu o fac si sa ii acord o sansa.
P.s nu stiu daca ajuta dar vin dintr-o relatie la distanta care s-a dovedit a fi un dezastru, de aia zic ca nu stiu ce sa fac, daca sa mai dau o sansa sau nu.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta-ti un barbat nu un baitel!
Este arhicunoscut ca baietiis e dezvolta mult mai incet ca fetele in perioada adolescentina, cam cu 2-3 ani mai incet, deci tu esti adulta la 21 de ani, iar el are minte aunuia de 15.
Ce vrei tu sa faci cu copilul asta?

| anonimuIl a răspuns:

Uită-l imediat și caută un bărbat de 23 - 25 de ani.