| anonim_4396 a întrebat:

pe 20 martie este ziua surori mele iar pe 31 ziua mamei. ce as putea sa le cumpar..stiu ca mai este pana atunci dar vrea sa fiu sigura ca nu dau gres si sa am timp sa ma gandesc.Dau funda la primul raspuns bun!

5 răspunsuri:
| paceandlove a răspuns:

1.a surorii mele e pe 19 martie
2.cate un parfum tiinand cont ce flori le plac sau o esarfa diferita

| buburutza0431 a răspuns:

Buna! Mamei ii poti cumpara niste haine, un parfum dar mai de calitate, o geanta un expresso, niste decoratiuni sau ceva facut de tine ( o felicitare, ceva tricotat ) Surorii ii poti da la fel niste haine carti ii poti lua chiar un telefon daca isi doreste unul. sau ceva mai adorabil un colaj cu amintiri facut de tine cu poze felicitari desene de cand erati mici... Sper ca te.am ajutat! big grin

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Mamei tale ii poti lua un buchet de flori, o perna in forma de inimioara sau o felicitare pe care sa scrii,, pentru cea mai buna mama,,, iar surorii tale un parfum sau niste carti.

| annapopa a răspuns:

Salut,
cumparale un parfum, o genta, o bluza sau o rochie care stii ca o sa le placa; sau poti sa faci la ziua fiecareia un tort cu poza si florile lor preferate.
Sper ca te-m ajutat
Succes.

| loripuf a răspuns:

Buna! Depinde ce varsta are sora ta. Mamei tale ii poti face cadou ceva facut de tine. Mamele se bucura de orce face copilul lor. Iti dai seama ca va fi mult mai fericita daca ii faci tu ceva. Surorii tale ii poti cumpara un parfum, o trusa de machiaje, daca este mai mare. Daca este mai mica poti sa ii cumperi niste jucarii. Sper sa te ajute ideea!