| BeSmart17 a întrebat:

vine 8 martie si 29 martie(ziua mamei mele)nu stiu ca sa-i cumpar. Ea nu e genul de femeie care se machiaza.Va rog mult

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

O crema, un pachet promotional cu produse de ingrijire personala, o esarfa (daca stii ca poarta si asorteaza cu hainele ei), o carte (daca ii place sa citeasca si cunosti si genul preferat), un obiect simbolic care sa-i aminteasca de acea zi. Idei sunt multe, trebuie doar sa-ti gasesti inspiratia de moment. happy

1 răspuns:
| TomaFlorentina8050 a răspuns:

O floare. poti lua Zambile, Viorle sau Ghiocei. flori de sezon. Îi poti lua o esarfa, o brosa foarte frumoasa, ii poti face o felicitare speciala iesita din comun, un parfum, un set de sampon, gel de dus, sapun, spumant de baie, crema de dus etc. O diploma scoasa la serox si semnata de tine pentru cea mai buna mama, ciocolata, o cutie de bomboane sau ceva ieftin ce si-a dorit sa aiba si nu a avut ocazia. o poza cu tine si cu ea sau un colaj cu poze cu voi inramate, un ceas de perete cu poza cu voi, o cana cu cea mai buna mama, un set de bijuterii, un breloc,, etc. sper ca te.am ajutat. funda?