| maria381 a întrebat:

Buna prieteni! Poate suna ciudat, dar am tot auzit de senzatia fierbinte de dupa bataie si nu mai stiu ce, si parca as vrea sa ii conving pe ai mei sa imi dea o bataie mai adevarata. Am mai primit si pana acum, dar doar cu palma la fundul gol si nu m-a durut prea tare. As vrea ca ai mei sa imi dea o bataie bataie asa cu palma, cu papucul, chiar si cu cureaua la fundul gol. Dar chiar va rog ajutati-ma sa ii conving fara sa le-o spun direct. Apropo, voi cand sunteti batuti, va dooare tare? Dar rapundeti, va rog, chiar sunt curioasa cum e.

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
asta e gluma anului 2014? chiar nu inteleg atitudinea ta, iti doresti sa suferi? chir nu pot sa raspund si nici sfaturi nu iti pot da, asa ca, muta intrebarea la Trivia&amuzante.
O zi bunahappy

| Wehrmacht a răspuns:

E masochism sau o fantezie sexuala cu parintii?
Gaseste o chestie... ceva...un motiv cat de mic sa injuri si injura tata.Imposibil sa nu se supere si la un moment dat, dupa ce ai instat destul ai sanse sa te bata.

| BiuL a răspuns:

Esti masochista? Nu am auzit de nici o senzatie de fierbinte dupa bataie. Stii ca nu e normal sa iti doresti sa fi batut, nu? Si ca s-ar putea sa ai unele probleme la mansarda.

| Fatamuntilor a răspuns:

Maria, cati ani ai?
Bataia nu rezolva nimic, ba dimpotriva inrautaste lucrurile.Comu nica mai mult cu parintii tai, spune-le de problemele tale cere-le sfaturile, si cu siguranta nu se va ajunge la bataie Participa de bunavoie la treburile gospodaresti, sau macar fa curat la tine in camera.Sau cel putin ai grija sa nu faci mizerie.Nu le da motive sa te bata.
CHIAR daca ai gresit cu ceva, unii parinti nici nu recurg la violenta, ci interzic unele privatiuni.
Nu am fost batuta niciodata pentru ca nu a fost nevoie.
De alfel sunt legi care interzic bataia de catre parinti asupra copilului.

Răspuns utilizator avertizat
| CodrinV a răspuns:

Si eu am fost curios sa vad cum e, dar dupa ce am aflat m-am temut de curea toata copilaria si adolescenta mea. E drept ca de ce te temi, de aceea nu scapi. Ultima mi-am luat-o pe la 17 ani.

| IvanClaudiaNicoleta a răspuns:

Dacă vrei bataie de la mama ta dai tu la mama ta bataie la fund cu sucitorul.Și poate asa te bate și ea înapoi.

| Herea_Mihai_1994 a răspuns:

Cum de iti doresti sa fi batuta?

| maria381 explică (pentru Herea_Mihai_1994):

Nu e ca imi doresc sa fiu batuta, dar nu as vrea sa ajung o rasfatata si sunt convinsa ca daca as face cunostinta cu cureaua nu as mai face ataatea prostii. Ma simt prost si ma gandesc ca o bataie buna m-ar ajuta sa imi iau unele sentimente de vina de pe suflet.

| Herea_Mihai_1994 a răspuns (pentru maria381):

Eu zic ca nu cu bataia se rezolva problemele.

| Capata_Viorica_1977 a răspuns:

O să te doară tare Maria 318, dar e importantă și poziția în care iei bătaie. Cel mai rău este întinsă pe masă, sau pe un scaun. Cel mai bine este să te pună pe burtă, pe pat, sau la dunga patului. În pozițiile pe pat sau la dunga patului, e bine să ții fundul săltat un pic, iar apoi, când se apropie cureaua, lași rapid fundu în jos un pic, sau miști din fund stânga dreapta, să dirijezi pe care bucă să te lovească. Și te sfătuiesc să țipi și să plângi cât de tare poți și să promiți plângând că nu mai faci, ca să fie bătaia mai scurtă. Eu am luat bătaie și 4 ore conținu, până am avut fundu negru. Acum, nu mai iau la fundu gol, dar, cam după o oră de bătaie, îmi zice"acum dă pantalonii jos, să văd fundu cum e, dacă mai trebuie să îți dau bătaie. "După ce vede fundu gol, mă mângâie pe zona unde mai trebuie bătaie și îmi zice" Aha... Mai trebuie să dau pe partea asta, că nu e roșu bine"... Și uite așa, nu scap până nu am fundu vânăt. Vrei să vorbim mai multe pe email? marianluciancapata@gmail.com

| IvanClaudiaNicoleta a răspuns (pentru Capata_Viorica_1977):

Interesant.Mie mi-ar plăcea bataie la fund cu palma prin pantaloni de piele. Oare pe burta e super sa iei bătaia în pantaloni de piele? Sau oare stand în picioare e mai fain sa iei bataie la fund prin pantaloni de piele? Oare mai ia careva bataie la fund prinpantaloni de piele cu palma?