| AnonimFaraPereche a întrebat:

Ati fost bătuti vreodată? Da mă refer bătaie calumea nu o palmă. Cum v-ati revenit si cum ati fost bătuti?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu.

| FaraNume1245 a răspuns:

Orice baiat / barbat a luat bataie candva. Foarte grav n-am luat niciodata.

| twistedfella a răspuns:

Da,la scoala un coleg mi-a,, palmuit'' caietul care a cazut pe jos in noroi pentru. ca, cu o zi inainte a plouat...eu l-am impins pe colegu' si un prieten de-al lui a inceput sa faca pe smecherul sa ma impinga, eu am fugit injurul scolii sa evit conflictul, dar m-a prins in timp ce faceam randurile asa ca, din reflex, i-am prins mainile si am sarit dandu-i un cap in gura spargandu-i buza. Fara sa am timp de o,, besina'' cam cinci prieteni de-ai lui m-au inconjurat si au inceput sa loveasca cu pumni si picioare dar eu m-am pus in pozitia fatului in picioare si n-am simtit nimic din cauza adrenalinei, am avut o ora de muzica(fiind ultima ora) m-am invoit de la prof' si cu zeca minute inainte am alergat catre casa.Am scapat (a doua zi am auzit ca unul din ei s-a dus acasa si si-a luat tenisii ca sa ma prinda)sunt rapid.happy

| twistedfella a răspuns (pentru twistedfella):

Sau tata, care facea pe zorro cu mine ca luam note proaste, avea laughing o crenguta de alun si incepea sa o agite,, in sus si in jos'' eu eram in fund cu spatele catre usa cu spatele lipit, si m-a spoit, am trecut peste...