| MonyTomlinson a întrebat:

prietenul meu a plecat in Italia si vine pe 1 sept.Si el mi-a spus ca vine pe 1 august da na venit de atunci el nu a mai vb cu mine pe pc si nu imi plac mincinosi si nici paieti care vb urat.
Eu il plc da cred ca el nu ma mai plc (pentru ca inainte imi zicea 'pa pisicuta' acum imi zice 'pa vorbim noi happy' ) ce credeti sa ma despart de iel sau nu. Aaaa am si uitat un baiat petrut i-a spus mamei de prietenul meu si s-a suparat si nu ma mai lasa sa vorbesc cu el ce sa fac.
Fundahappy:*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-mi pot imagina cum arata un baiat interesat de o asemenea fata.

| CookiePwN a răspuns:

In primul rand, ia un abecedar si citeste-l, apoi te mai gandesti ce sa faci cu "iel"

| MonyTomlinson explică (pentru CookiePwN):

Am gresit doar acolo atat, ce mare ghestie.raule