| Elissa876 a întrebat:

Buna seara.Am 16 ani iar parintii mei nu ma lasa sa ma duc la discoteca ce pot sa fac sa ii conving sa ma lase?

9 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nici eu nu te-aş lăsa.

| Elissa876 explică (pentru Doub):

De ce?

| Doub a răspuns (pentru Elissa876):

Pentru că eşti mică şi vulnerabilă.

| Mihai1810 a răspuns:

E mai bine ca nu te lasa. Vrei sa apari la stirile de la ora 5 violata de 2-3 pedofili?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu te lăsam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești prea mică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama? Eu am 22 de ani si nu am mers niciodata la discoteca.

| Vi003 a răspuns:

Ia-i si pe ei!
Nu-i obligatoriu sa stea langa tine, dar ofera-le posibilitatea de a afla ce se-ntampla acolo, mai ales ca nu-i un mediu agreat de parinti. Si tu te vei simti in siguranta si ei se vor simti linistiti ca esti pe maini bune. Incepe cu tata, sa vezi ca si lui o sa-i placa. Distractie maxima!