| SkaterYoo a întrebat:

Cum o conving pe mama sa ma lase la discoteca?big grin am 14 ani

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii sa mearga cu tine

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Esti cam mic/a, nu crezi?
Daca mergi cu un grup mai mare te va lasa, daca nu, asta e worried.

| Lora1 a răspuns:

Mhhh pai si eu am fost prima data la disco cand aveam 14 ani! Si am spus asa ca nu am sa bea am sa am girja merg cu peroane mai mari decat mine nu trebuie sa se ingrijoreze fetele din cl de la mine au mers deja iar eu sunt singura iar ele se rad de mine sau poti sa fii sincera cu ea si sa ii spui tot ce iti vine in minte! Bafta sper ca tea-m ajutat! :*

| xRomanianGirlx a răspuns:

Stii ce urat arata o fata de 14 ani intr-un club? Adica pana mea, nici nu ti s-a uscat cerneala pe buletin si ai chef de discoteca. Vad enspe mii de fete de-un metru si-un scuipat moarte de bete, facand show si dansand jenibil. Lumea le judeca, crede-ma. Nu vreau sa te superi.dar nu este inca momentul sa mergi. Te asigur eu! Nu pierzi nimic. Cand mai cresti te vei plictisi si de chestiile astea. Lasa pe cand esti mai mare si mai traieste-ti copilaria ramasa, ca nu mai e multa, oricum si te vei schimba fara sa realizezi. Teorii naspa.da te asigur ca sunt adevarate.

| evilmust a răspuns:

Mama ta ce motive iti da?

| Seby3minem a răspuns:

Tipic ce fac eu ii zici ca te duci la un prieten acasa sa dormi si dimineata mergi acasa big grin