| SilvestruXX a întrebat:

Buna seara
Am 22 de ani, și sunt împreuna cu iubita mea in vârsta de 20 de ani, de 11 luni, țin sa Menționez ca e prima mea relație serioasa, de 2 luni ne am mutat împreuna, in orașul unde ea face facultate, ea stătea cu 2 colege cu care s-a certat, acum o lună am găsit niște mesaje in telefonul ei, cu prietena ei spunând cand aveam o luna de relație ca i-a lasăt o poarta deschisă unui fost iubit, eu înainte sa ne mutam, văzând ca încă se urmăresc și etc fără sa fii văzut mesajele sau ceva am avut un feeling și am întrebat o dacă a avut vreodată legătura cu acel băiat sau a vorbit cu el etc, a zis ca nu, foarte clar, cand am confruntat o de ce a vorbit despre acel tip cât eram împreuna, ea mi-a recunoscut ca a mai vorbit cu el înainte cu 2 săptămâni sa ne mutam, ca relația între noi nu prea mergea și îmi ceruse de foarte multe ori pauze și eu m-am rugat de ea sa nu ne despartim ceea ce e adevărat. cand am auzit, am strâns tot și am plecat, m-a sunat plângând și a cerut scuze a jurat ca nu s-a văzut cu acel băiat cât am fost împreuna, m-a rugat sa ma întorc, de o luna ne am împăcat, ea e mai Ok ca niciodată, dar nu știu ce sa fac, sa mai continui sau nu

12 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu aveti binecuvsntarea Creatorului peste relatia voastră cata vreme locuiți împreună fără casatorie. Ori va căsătoriți ori va despărțiti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pare ca fortati nota.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Deci ai 22 de ani, te-ai mutat cu o fata, si in loc sa-i umbli la butoane cum trebuie, tu ii umbli intelefon, ca sa cauti motive sa faci pe "suparata".
Ce sa zic, bravo!
Menstruatia ti-e regulata? Te ajut cu o ciocolata, ceva?
Sau sa iti caut un status din ala de pe vremea Yahoo Messenger, in care sa arati cat suferi si nimeni nu te intelege.
Daca vrei relatii, inchizi ochii si o lasi sa te aleaga singura. Ea mereu o sa-si pastreze niste 'oportunitati'. Nu esti singurul baietel de pe lumea asta, nici macar singurul din anturajul ei.
Ele ne aleg, in ultima vreme. Fii deosebit, nu plangacios.

| VoidEternal a răspuns:

Cam multă dramă. Și majoritatea din partea ta, văd.

O lecție importantă: când cauți cct, găsești cct.

Oleacă mai chill ar fi mai bine pentru amândoi.

| carevaescu a răspuns:

Nu continua

| haileewatson a răspuns:

Dragostea cu forta nu se poate. Cand cineva iti cere "pauze" inseamna ca vrea sa va despartiti ca sa fie cu altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua după gura lumi. Și nici ce spune alți. împăcați va frate nu stați despărțiți din cauza la niște prosti de copii mici fiți maturii nu copii din nimic s ava certați și sa va despărțit sa nu va vedeți sa nu va auzi merita? Pentru o prostie pentru copilărie astea sa va despărțiți? încetează sa mai fi copil ce naiba ești ditamai bărbatul de 22 de ani fratele meu termină cu prostile maturizeazăte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Termină cu prostile frate dați cu reveneală merita? Sa pierzi tot ce iubești din cauza la niște rahaturi și prosti de copii mici? Ești copil? Termina frate prostile aste ca mesaje ca nu știu ce astea sunt prosti de copii mici revinoți ce Tea apucată... Sunteți tineri amândoi va înțelege da bosule astea nu sunt motive de despărțire astea sunt niște copilărisme prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeți în oraș plimbați-vă uite a venit și Crăciunul fraților trebuie sa fim mai buni Ghe Ghe Gherolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vad situația asta imaturitate maximă da la felulul ăla de prostie mare.

| ALM2000RO a răspuns:

Multe red flaguri aici, eu cred că e mai bine pentru amândoi dacă ai încheia relația.

| sincert a răspuns:

Mai fraier tu ca nu ai inselat-o cu acelasi baiat

respectele mele ca ai plecat

bucurii