| anonim_4396 a întrebat:

Am 21 de ani si din iunie pana acum am stat cu o fata! Acum ea a ales să ne despărțim! Ea a avut o relație înainte de 7 ani cu un băiat! La început m-am purtat indiferent cu ea si ea ma iubea enorm! Încet încet am început să o iubesc si eu la fel de mult! Insa in ultimele 2 luni mama ei a ținut legatura cu fostul si încet încet i l-a băgat pe gât! A plecat odată la el. A stat 4 zile iar apoi m-a cautat spunând că ma iubeste enorm si ca a gresit! Am iertat-o fara vreun reproș! Acum iar a plecat la el! Ea voia să ne mutăm doar ca acum nu aveam putere financiară! Credeti ca se va întoarce? Nu a sters pozele cu mine de pe Facebook si nici statusul! De luni nu mai suntem impreuna adica de 4 zile! Va rog niste sfaturi sincere!

11 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Trecutul nu se poate șterge. În prezent si cu pozele pe Facebook, ea își poate continua viata in 3 sau cu unul singur. Tu esti usor de influențat, cel puțin așa pari, de vreme ce nu iei atitudine si accepți orice in relație. Ei sunt împreună si ar trebui să accepți că s au împăcat si oricand se pot iubi. Au o relație lunga in spate si atașamentul e tot mai mare. Mergi mai departe! Cu incredere, ea nu era persoana potrivita tie.

| Andrei9716 a răspuns (pentru Donsavas):

De ce nu a rămas de prima dată la el? De ce a urlat si sa tăvălit sa se întoarcă la mine? Maică-sa a crezut ca a înnebunit! De ce A facut asa atunci?

| anonim_4396 explică (pentru Andrei9716):

Si-a dat seama cã este prea drãgastos cu ea, exact cum ai facut tu când s-a intors din nou. Indiferenta o atrage, daca nu esti dispus sa o oferi fuge. Numai sa nu caute in alta parte, sa plece de la ambii.

| Andrei9716 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate sa stii! La început indiferenta a atras-o! Poate ca si el cand a avut-o din nou ă sufocat-o! E treaba ei

| Donsavas a răspuns (pentru Andrei9716):

Las o in nebunia ei. Tu ai o viata si ti o risipești pe nehotararea alteia care se minte singura ca te iubeste.

| Andrei9716 a răspuns (pentru Donsavas):

Ai dreptate frate! Eu plec in Anglia! Daca o sa vrea sa vina dupa mine ce ar trebui sa fac! Nu de alta dar iti spun sigur ca este posibil sa faca asa! Si sa plângă sa promită

| Donsavas a răspuns (pentru Andrei9716):

Dacă pleci, te asteapta sau sta cu altul. Oricand își poate face bagajul si sa va întâlniți, dacă e dispusă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuia sa continui sa fi indiferent, dar ai pus la sentiment pentru ca s-a culcat de cateva ori cu tine. Mai mult de aceea s-a si intors la fostul, Naspic amândoi sunteti niste lingãi, se poate intoarce nu ai de unde sã sti, las-o pe ea sa facã asta nu insista tu, dar trebuie sa o pedepsesti sexual daca se intoarce, un (deep throat, limbi la oute, anilingus tie, pipi pe ea) fã-o sa se simta ca ultimul gunoi, doar când e vorba sa faceti sex sa vã mai intâlniti la tine, in rest zi ca esti ocupat, nu mai vorbi cu ea, las-o pe ea sa stea cu prietenul ei, tu doar foloseste te de ea, deoarece sigur e mai rãu ca tine, acel baiat, sau tu, de a plecat asa rapid si joaca leapsa cu amândoi.
Oricum altceva nu ai ce sa-i mai faci. Treci la urmatoarea.

| Andrei9716 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este chestia asta doar ca o inteleg si pe ea! Lingai nu suntem stai liniștit! Mersi de raspuns! Poti sa mai citesti odată daca nu ai inteles

| anonim_4396 explică (pentru Andrei9716):

O intelegi ca isi bate joc de amândoi, taci si indurã, acum o astepti cu bratele deschise, a doua oarã? Mai urmeaza sa plângi dupã ea, si sa-i o pupi de noapte bunã unde s-a terminat fostul.

| Andrei9716 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu plâng frate! Doar ca am o parere de rau pentru ca a fost un an frumos pana acum 1 luna 2.nu ii scriu nu nimic.doar ca na bate gândul asta de ce nu a sters poze status.schimbat parola... daca plângeam după ea nu mai scriam aici