| MULLER96 a întrebat:

Am asa o intrebare:
Cum ati reactiona fetelor daca ati sti ca barbatulor vostru povesteste despre relatiile voastre in detalii chiar si cum sunteti in pat si mereau se jaluie ca e cu voi dar in gand des apare gandul sa se desparta de voie dar ca sa nu fie singur continua relatiile mai departe?

15 răspunsuri:
| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Înseamnă ca bărbatul respectiv nu se respecta. Atât am avut de spus.

| alina2k18 a răspuns:

''si cum suteti in pat si mereau se jaluie''
Miros asa ceva de la distanta, nu ajung in pat cu asa tentativa de barbat laughing

| MULLER96 explică:

Alina2k18 la ei in pat e totul super doar ca povesteste totul in detalii aproape cum e procesul intre ei in pat

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu ar fi un bărbat cu care aș continua vreun fel de relație. Aș pune punct fără regrete.

| Ineys a răspuns:

Ce limba e asta? Suntem noi online, dar incercati macar sa fie inteligibil.

| FreddieM a răspuns:

Daca te referi la sot, nu exista un astfel de om lipsit de demnitate. Daca e un aventurier fara capatai, nu intra in discutie, ala nu e barbat.

| Asuganni a răspuns:

Nu inteleg!

| JulyDreams a răspuns:

As reactiona vorbind cu el, ca sa inteleg de ce povesteste altora, ce nu ii convine, de ce se teme sa fie singur. Comunicarea ajuta pe amandoi, indiferent daca vor continua impreuna sau nu.

| Asuganni a răspuns:

Un nemernic, l-aș lasa pe trolu' ala care spune și cu ce se șterge la fund și cât caca scoate din scutecul bebelului. Cum sa faca asta? Ar trebui să fie doar între cele două persoane tot ce este în pat. Ăsta spune tot din casa. Parcă este poștă ia din casa dă afara, informații. De la masa nu aducea informații din casa. happy

| Freya1 a răspuns:

As pleca.Nu merita sa stau langa un om ce nu ma iubeste si care sta cu mine sa ma foloseasca sa nu fie singur.

| darrio2007 a răspuns:

La modul cum scrii si eu m-aș „jalui". Baiatul e foarte „slab" in relatiile cu sexul opus. In locul lui, te lăsam de mult.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nicio femeie normală la cap nu ar sta cu un asemenea dobitoc.

| MULLER96 explică (pentru Freya1):

El chiar din prima ea spus ca nu simte fata de ea nimic

| AliGab a răspuns:

I-as fi spus "Larevedere!"

| Freya1 a răspuns (pentru MULLER96):

Inseamna ca e tuta.