| Elena_Elena_1995 a întrebat:

Bună seara, am o intrebare de ce sânul stang este mai mare decât cel drept si am 22 de ani.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, probabil asa te-ai nascut.
Unele femei au vizibil un san mai mare ca celalalt.
Daca te deranjeaza, mergi si fa operatie estetica!

| WaterDrop a răspuns:

Sanul tau stang a dorit sa fie mai aproape de soare, ii place lumina. Este ceva normal acest lucru, nimeni nu ii are egali, nu te ingrijora.

| Justme111 a răspuns:

Asta e ceva normal. Toate femeile au problema asta, in mare parte.

| Canndii a răspuns:

Este complet normal, orice fata/femeie are aceasta problema, la fel cum testiculele băiețiilor/barbatiilor nu sunt perfect egale happy

| 33damaris a răspuns:

E ceva lasat de Dumnezeu, poti testa si la picior, unul este mai mare si unul mai mic....este ceva normal, nu îți face probleme