| Catalina667899939i3i33 a întrebat:

Buna seara am o intrebare pentru toate fetele de aici vi se pare ok daca ii comentați la o poza iubitului si el sa șteargă comul sau sa pui o poza si sa o șteargă? Eu zic ca daca nu ai nimic de ascuns nu ștergi e o relație de 2 ani si ceva dar la început punea poze cu mine acum daca pun eu p sterge de pe pagina lui si acum si comurile ce ziceți?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

și tu nu-l întrebi de ce face asta?! normal că nu e ok

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil vrea pagina curata, ca sa arate ca-i singur, putand sa mai agate sau sa flirteze si cu alte fete.
Ce status a declarat pe pagina?
Single sau in relatie cu tine?

| Catalina667899939i3i33 explică (pentru Violleta2022):

Nu are nimic nici singur nici nimic

| Freya1 a răspuns:

Păi nu e normal, probabil ascunde ceva, ii e rusine cu tine sau te tine de fraiera.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Femeile doar tradare vad din partea iubitilor. Ele nu inteleg ca sunt persoane carora nu le place sa se afiseze pe internet. Ca mai este o vorba veche din popor: Numele prostilor pe toate gardurile.

| Catalina667899939i3i33 explică (pentru CodrutElian1990):

Păi dacă asta da de inteles ca ascunde ceva si majoritatea bărbaților înșeală poti sa fi si poleita cu aur ca tot te inseala cred ca nu le ajunge una

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Catalina667899939i3i33):

Ai o conceptie gresita despre barbati. Majoritatea barbatilor reiese din cercetarile facute, nu din inchipuirile unor femei - nu inseala. Bineinteles daca nu consideri ca te-a inselat pentru ca a facut sex cu o alta femeie inainte de a te cunoaste.laughing
Un barbat care inseala cauta in alta parte ceea ce nu-i ofera partenera. Ca unele sunt atat de minorosite ca le este "jena" sa puna mana pe scula barbatului.
Mi-a spus o femeie casatorita ca menstruatia este mai curata decat sperma, nu ar putea sa suporte ejacularea pe ea.

| raMLesS a răspuns:

Are pe alta

| Catalina667899939i3i33 explică (pentru raMLesS):

Asta e bravo lui

| AnastasiaK a răspuns (pentru Catalina667899939i3i33):

Pai daca tot te bucuri pentru el, ce rost mai are intrebarea? laughing

| Catalina667899939i3i33 explică (pentru AnastasiaK):

Păi uite ca voiam sa vad daca sunt eu nebună si gandesc doar eu ca de ceva neinregula cu ce face el asta era rostul întrebării

| Arthiom a răspuns:

Vorbeste cu el despre asta, e ceva ciudat, parerea mea, si cu siguranta anormal.

| Catalina667899939i3i33 explică (pentru Arthiom):

Am vorbit degeaba..eu cred ca vorbeste si cu alte fete si sa nu vada ca are relatie desi nu recunoaște asta

| Arthiom a răspuns (pentru Catalina667899939i3i33):

In cazul asta daca esti sigura ca vorbeste cu altcineva atunci mai bine pui punct aici decat sa iti mai faci rau stand dupa el in incertitudine.