| alinutsa88 a întrebat:

Buna seara,

Am si eu o intrebare.

Iubitul meu vrea sa ma duc la el sa stau la el fara ca ai lui sa stie pana gasim chirie ca sa stam amandoi si nu stiu ce sa fac mie ft frica si stau in doua, as vrea un sfat daca puteti sa imi dati.

O seara placuta.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Ce treaba ai tu cu parintii lui? Daca ai tai sunt de acord, nu ar trebuie sa te mai intereseze de ai lui.
Si du-te cat ai ocazia, o sa iti para rau, si o sa iti fie si dor de el!

34 răspunsuri:
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru alinutsa88):

Pai si paintii lui nu intra deloc in camera lui? Da tu la baie nu te duci? Nu stiu, ma gandesc ca poti sa te intalnesti cu parintii lui oricand. Din intrebarea ta reiese ca el sta cu parintii lui.

| BobyDoru a răspuns:

Du-te, n-are rost sa astepti. Poate se razgandeste dupa aia si vrea sa vina el la tine

| andrei48100 a răspuns:

Ai o varsta la care poti lua singura decizii! succes!

| IuseinLavinia a răspuns:

Un sfat din partea mea, este sa asteptati sa faceti niste banii ca sa puteti sa plecatii cu chirie. Asteptati sa va gasiti un loc de munca si dupa aia va puteti muta impreuna. Si chiar sa stie si parintii vostrii care cred ca va vor ajuta in privinta asta!