| SlenderWomen a întrebat:

As vrea sa va spun ceva: deci de vreo doua saptamani imi cam place de un baiat de seama cu mine si cred ca si lui ii place de mine, adica ma da in leagan tare (aroape zbor) cand se intalneste cu mine se face ca imi da o palma, acum cateva zile a dat un gol la handball si a zis ca ar trebui sa fiu mandra de asta, am avut primul sarut cu cainele lui laughing si cand o vad pe bunica lui o intreb mereu ce face Alex(asa il cheama). Deci cum as putea afla daca ma place?

3 răspunsuri:
| Afrikanu a răspuns:

Cel mai simplu il intrebi daca te place ca prietena, ca amica, ce parere are de tine si o sa-ti dai seama daca te place sau nu, si daca-l placi cu adevarat profita cat inca il mai ai aproape pana nu apare alta. Fi indrazneata si saruta-l si o sa fie al tau pana la adanci batraneti. big grin

| Sweetie6LA a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda sa ai incredere in prietenii lui si sa-i intrebi parerea lui despre tine... Am incercat si eu asta si nu am reusit... @Afrikanu are dreptate: intreaba-l care este parerea lui despre tine si daca te vede ca pe o posibila pretendenta. Sper ca te-am ajutat! :*

| SlenderWomen explică (pentru Sweetie6LA):

Da, as vrea sa fac asta dar de fiecare data cand cineva vorbeste de el ma inrosesc toata ca un rac. Dar faza e ca eu incerc sa ma dau pe langa el sa vad cum reactioneaza. Vinerea trecuta la ora de franceza(am facut cu clasa lor) m-a intrebat daca am mancat ciment ca arat beton si m-am inrosit. De exemplu, nu sunt pregatita de o relatie si chiar daca as fi nu m-ar lasa mama cu toate ca a zis ca e frumos (si ii dau dreptate) Dar dupa ce o sa se desparta de mine o sa sufar ca o proasta si nu vreau asta... deci ce fac? Si nu sunt sigura ca ma place... e cam mincinos prietenul asta al lui care mi-o zis! Nu stiu in cine sa mai am incredere!