| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!
De câteva zile sunt foarte agitată...Am o stare de agitaţie, nervozitate şi îmi vine să plâng? Nu sunt stresată, adică n-aş avea de ce.
Spuneţi-mi ce să fac vă rog!
Beau ceai de muşeţel în fiecare zi.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Bea ceai de TEI...asta e pentru. linistire.

| Parker a răspuns:

De la prea mult tinut in puf, iti zic eu happy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Buna.si eu am aceeasi problema.incep sa plang de la orice aproape, cine ma supara incep sa tip etc nu stiu de ce!sad