| cappucinno a întrebat:

Buna seara TPU! azi cand am plecat de la scoala m-am pupat cu fetele... si din greseala am pupat o fata pe gura fiindca m-a impins un coleg din spate:d.acu mi-am cerut scuze. ce ziceti? mai e suparata pe mine sau i-a trecut? Ps: sunt baiat b-) mersi mult!

4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

De acord cu Daco 100% happy vezi ca s-ar putea sa iese cevatongue daca nu iti place dea ea ai grija sa nu ii dai sperantebig grin poate ea s-a indragostit de tine deja... spune-i clar dar bland ca a fost doar un accident si nu e genul tauhappy daca iti place de ea...aruncatebig grin sau poate ai prietena straight face oricum baftabig grin

| RS4 a răspuns:

1. daca te-ai pupat cu fetele, ne-am dat seama ca esti baiat
2. daca a fost din cauza unui coleg, care te-a impins, sigur va intelege
3. daca ti-ai cerut si scuze, esti iertat 100%
4. daca a si simtit ceva cand ati avut contactul cu buzele, poate va iesi ceva de aici!
Bafta!

| AlexT94 a răspuns:

Mi s-a intamplat laughing)
de multe ori
De obicei am ras cu pofta amandoi si nu ne-am mai pupat ceva timp dupa laughing)

| cotzo a răspuns:

Nu vad motivul pentru care ar fi suparata. a fost doar un pupic. eh da pe buze dar daca s-asuparat inseamna ca simte ceva mai mult decat ar trebui sa simta o colega. daca tu nu simti nimic pentru ea nu fi prost si o ignorea, doar explica-i ca a fost o greseala. bafta