| IooMar a întrebat:

Buna sera!

Peste 3 saptamana este excursia de sf de clasa a 8-a(banchetul),stam 2 zile jumatate si acolo o sa fie si baiatul pe care-l plac si in afara de faptul ca o sa citesc un discurs vreau sa fac altceva,adica un gest sau mai multe(flirt)ceva matur...Va rog...

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Foreveraloone a răspuns:

Incearca sa-l faci sa te placa.Comporta-te natural si cu siguranta te va remarca si va incepe o discutie cu tine. Daca prinzi si cateva momente in care sa fiti numai voi doi va fi perfect.Dai de inteles ca vrei sa ai o relatie cu el si daca nu intelege asta spune-i ca-l placi si nu are cum sa ramana indiferent...Incearca sa stai in preajma lui, dar fara ca el sa-si dea seama ca tu faci intentionat asta...

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Cred ca n-ar strica niste priviri insistente si niste zambete! Apoi o sa vezi reactia lui si daca iti raspunde la fel, poti sa te bagi in seama cu el.
Daca te ignora, mai bine las-o balta, ca sa nu devii penibila.
Bafta!

| badboyvlad a răspuns:

laughing
Citirea unui discurs no sa te faca prea matura pentru un baiat de a 8.
Dimpotriva... mai bine iesi din joc, lasa pe altii sa se bage si 'freacate de el'! :-p

| MissPitica a răspuns:

Fi naturala daca te place asa cum esti este ok.