| denisaa_3658 a întrebat:

Saptamana asta termin clasa a 8-a. Vreau si eu pentru maine un discurs ceva de sfarsit de an. Va rog. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| 3v3LyNuK a răspuns:

Imi este foarte greu sa ma despart de voi dupa 8(sau 3 ani depinde de cand esti cu ei in clasa)de stat impreuna trecand prin teste grele teze dificile si tot felul de probleme din astea complicate si ma voi gandi mereu cu drag la voi si la momentele frumoase petrecute impreuna cu voi si le multumesc si profesorilor pentru rabdarea pe care au avut-o cu noi sa ne explice fiecare lectie cu grija si atentie foarte explicit pe scurt imi va fi foarte dor de voi toti si profesori si colegi.(si poti sa-ti iei un tricou alb in ghiozdan si niste markare si sa-ti pui fiecare coleg in parte sa semneze pe tricou sa ai si tu o amintire de la ei) sper ca ti-am fost de folos si-mi doresc foarte mult acea fundita ca am stat destul de mult sa ma gandesc la acest discurs deci daca ai fi draguta si mi-ai da acea fundita ti-as fi foarte recunoscatoare!:X

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pai eu nu-ti scriu discursu ca la cat de bun sunt... te stergi cu el pe cap laughing
Poti vb despre cat de rau va pare ca termninati clasa a 8 a si ca veti pleca din scoala. Ca va va fi foarte dor de profesorii vostrii dragi si de catalogul prafuit. Ca va veti aminti cu bucurie de clasa in care ati invatat, si in clasele I-IV si V-VIII. Si la sfarsit poti baga un "Va doresc tuturor sa aveti mult noroc in continuare, si abia astept sa ne intalnim peste 10 ani happy " si cam atat.
Funda? vot?:X

| TheQueen a răspuns:

''s-a terminat si al 8-lea an scolar in scoala generala nr.280,.,8 ani pe care i-am petrecut cu colegii mei: cu prietenii, dar si ceilalti cunoscuti.Acesti ani m-au ''invatat'' informatii utile, responsabilitate.chiar ne-a maturizat scoala generala.desii unii dintre noi au avut rezultate excelente, iar alti doar multumitoare, cu totii cred ca am incercat sa ne mentinem la nivelul claselor noastre.Astazi,dupa 8 ani,am incheiat in glorie baza noastra pe viitor. Vreau sa le multumesc mai intai profesorilor,care ne-au tot informat, colegiilor mei{prietenilor}. pentru ca m-au ajutat la nevoie.
Astazi spunem "la revedere", si cu glorie pasim catre liceu.Niciodata n-am sa uit scoala generala.in care am crescut

Va multumesc!big grinbig grinbig grin

.[ e din suflet.big grin crede-ma e perfect] NU E LUAT DE PE NET, e facut de mine. sper ca te-am ajutat si succes in continuare, Denissa:*
Au