| IooMar a întrebat:

Sapt viitoare este excursia de sf de clasa a 8-a si vine si baiatul pe care il plac,ce sa fac in leg cu el?Nu am vb niciodata cu el fata in fata.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Fratele meu, dar stiu ca esti indragostita de tipu' asta. eu zic sa il faci sa te placa, pentru ca daca te dai la el o sa pari penibila si disperata. trebuie sa stii sa ii arunci o privire, sa-l innebunesti. daca nu merge, nu insista pentru ca nu faci decat sa legi o relatie degaba si apoi sa plangi degeaba si astea. lucrurile trebuie sa mearga natural, daca nu.mergi mai departe. o fata(femeie) adevarata stie sa atraga in baiat happy.

| Laura a răspuns:

Îl răpești, îl duci în Ténéré cu încă vreo 5 tipi mascați, îl violezi, îi faci câțiva plozi, te întorci cu el în România, pretinzi că sunteți țigani și-l obligi să te ia de nevastă.

| IooMar explică (pentru Laura):

Vaii iti dai seama ce gluma buna? Asta sa faci tu daca esti...

| DayByDay a răspuns:

Ai putea propune diverse jocuri, gen adevar sau provocare, care te vor ajuta sa intri in discutie cu el. Sau ai putea sa afli ce gen de muzica ii place, care sunt pasiunile lui, care este materia lui preferata la scoala si daca are aceleasi pasiuni ca si tine ai putea ai putea deschide un subiect pe tema asta. Bafta happy