| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pusa de aura:

e un baiat de la 7 a e cu cateva luni mai mare decat mine... intrebarea mea ar fi: ma place?
se uita la mine...stateam vineri aplecata pe balustrada scarilor; nu stia ca-l vad, cand a iesit din clasa (era pauza) s-a uitat la mine si am ridicat capul in sus iar el a schimbat directia privirii! nu are prietena... a avut tentativa sa ma faca geloasa si stia! se uita la mine, ii vad in ochi ca parca vrea ceva, insa foarte putin ma priveste! am id lui, ma stie cine sunt, si mi-a zis ca sunt draguta! face diferite lucruri ca sa se dea mare pe langa mine. cand il intreb ceva raspunde cat mai scurt si nu se uita la mine.

il plac foarte mult!
si am vaga presimtire ca si el ma place, nu stiu!

sfaturi?
Multumesc

3 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

Eu sincer nu cred ca te place. Trbuia oricum sa faca el primul pas daca nu il ignorai si gata

| celmaitare a răspuns:

Intreaba-l daca vrea sa fie cu tine.nu ai ce pierde.decat sa stai asa sa astepti o minune... poate e timid. du-te si vorbeste cu el. daca si tie ti-a rusine sa te duci asa direct incearca sa-l prinzi pe messenger si intra pe el vorbeste vezi cum reactioneaza, ce-ti zice etc.baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Celmaitare@ i-am zis, ca il plac, ma rog a zis ca nu! dar eu vad in ochii lui chestia asta. nu stiu!
multumesc pentru. raspuns