| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat care se uita la tine, vorbeste cu tine, pune pe alt coleg sa se uite dupa tine, incearca sa te faca geloasa si ti-a spus in trecut ca te iubeste dar totusi daca il intreaba cineva ceva zice ca are prietena, te place?
Eu stiu ca nu are prietena, dar intr-o zi un coleg de-al meu s-a dus la el si l-a intrebat :
- Ai vrea sa fi cu cineva de la mine din clasa?
- Nu, cu cine cu aura? (numele meu).
-Nu, in general...
- N-ai vazut ca ai numai urate, si eu oricum am prietena!
Cam asta a fost discutia, dintre colegul meu si el.
Baiatul e destul de timid, e sensibil dar...eu numai suport, il iubescsad
Cand se suna aceeasi problema parca nu se uita la mine pare cateodata preocupat cu colegii lui, dar totusi se uita el sau colegul sau care este pus de el.
Mai nou cred ca are un id, pe care mi-a dat mie adaugare.
Si cand eram eu certata cu el, imi zicea baiatul e pe acel id ca :
-Si tu cred ca ai cateva probleme.
-Da, da oh go on.Auzi, mai ai alte id-uri?
- Nuu ce crezi ca ma placalesti? :p
-Mnulaughing.
Si imi trimitea semne in genul : :* :*
Deci nu stiu ce sa cred in legatura cu id-ul acela, insa, acum m-am impacat cu el si l-am intrebat:
-Mai suntem prieteni?straight face -Nu raspunzisad? >bineetongue
el: - laughing
el: - da :p
Nu stiu mi se pare atat de greu, as vrea sa-l fac intr-un fel sa faca si el ceva.
Ma puteti ajuta? sad

1 răspuns:
| georgib a răspuns:

Pentru incep poti sa vorbesti cu el peste tot pe unde dai de el si cand crezi ca e momentul sa ii spui dai drumul