| yulianz a întrebat:

Buna sunt cu o fata la distanta de 70km. suntem impreuna de 6 luni aproape ne intelegeam bine pana acum 1 spatamana cand ne-am certat putin si de atunci ea este rece cu mine..imi spune ca e din cauza situatiei si ca trebuie sa isi revina..nu mai e ca inainte. daca o intreb daca ma mai iubete zice ca da normal. nu stiu ce se intampla ma ajutati cu niste sfaturi? p.s ea stie foarte bien ca o iubesc nu se indoieste deloc de asta si imi zice ca nici geloasa nu este deloc

5 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Cred ca cearta e un pretext. fata si-a gasit pe altul.Asa ca las-o in pace si cauta o fata mai aproape de tine.

| yulianz explică (pentru pisoias):

Da nu cred..imi spunea daca gasea am o prietena care e prietena ei foarte buna si ii zice tot aleia.asa ca daca avea aflam. poate e confuza? alta solutie fara sa o parasesc nu este? chiar o iubesc. p.s avem 16 ani si

| mona a răspuns:

Este de stiut ca astfel de relatii au si un final, fata s a plictisit sau are pe cineva mai aproape de ea

| neutrino a răspuns:

Numai un tanar care nu este capabil de o relatie normala ( probabil din cauza varstei) si care nici nu are proprietatea cuvintelor folosite, poate avea astfel de iluzii. Cauta-ti o fata de varsta ta care sa fie si "loco".

| BornToDie9108 a răspuns:

Părerea mea e că foloseşte cearta în beneficiul ei. Ar fi bine să-i faci o vizită, cu cît mai repede cu atît mai bine. Şi astfel poate că vei afla adevărata cauza şi ce se întîmplă cu ea.