| CelebraAnonima a întrebat:

1. Daca un baiat sustine sus si tare ca te iubeste, dar acesta nu isi da interesul sa pastreze conversatia vie, ce e de facut?

2. Cum poti interpreta faptul ca ziua vorbiti prin mesaje, si totul e ok, si noaptea iti spune ca vrea sa te sune ca sa iti auda vocea? Subliniez faptul ca doar noaptea spune asta.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,sunt tineri cu multi hormoni si vrem sex de asta ne dam interesul si glumim cu voi pentru sex, dar cand vedem ca fata nu vrea sex ne retragem, e diferenta mare intre baieti si barbati sa stii asta

2, baieti se incarca sexual desi ca isi aude vocea il cred posibil ca te viseaza dezbracata, spune-i ca nu vrei sex si gata

| CelebraAnonima explică (pentru RAY):

Si daca e barbat in toata firea, si nu un adolescent in calduri?

| RAY a răspuns (pentru CelebraAnonima):

Poate e imatur, frica de o relatie, dezamagire inca o iubeste pe fosta etc

| Deliiiia a răspuns:

1. Asa sunt baietii tineri. Probabil nici nu te iubeste, pentru ca nu stie ce e iubirea, insa te simpatizeaza si e rusinat prin urmare nu are subiecte de conversatie. Ei au un orgoliu mare si asteapta sa mai scrii si tu.

2. Poate seara este in sfarsit singur in camera lui si poate vorbi.

| UnNimeniFaraNimic a răspuns:

1. Si eu iubesc pe cineva(ea stie, dar nu simte la fel). Si chiar daca la inceput nu mai voiam sa vorbesc cu ea acum mi-a trecut. Vorbim in fiecare zi si incerc sa nu o plictisesc. Sunt zile in care vorbim cate o ora doua dar si in care doar o conversatie de genul:
"-Hei! Ce faci?(eu)
-Bine, ascult muzica. Tu?(ea)
-Mananc ceva si ascult muzica.(eu)
-Ii bun!(ea)"
Si asa se termina, oricat de mult as incerca nu reusesc. Si voi fetele sunteti precum gutuiile, foarte seci in texte/mesaje. Cum poti sa menti vie conversatia cand cealalta persoana iti raspunde plictisita, fara nici un interes?

2. Nici eu nu pot sa vorbesc prea mult la telefon ziua(decat daca sunt singur acasa, sau pe afara) asa ca cel mai mult vorbesc cu prietenii mai apropiati(aia 3-4, va stiti voiwinking ) seara.

Sper ca te-am ajutat! Funda?