| Alexandra282001 a întrebat:

Hei! azi m-am jucat adevar sau provocare cu prietenele mele si iubitul. si ele m-au provocat sa-l sarut french timp de 3 minute. cum aflu daca i-a placut sau daca ii place intr-adevar de mine?

4 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Buna happy
Pai daca spui ca este iubitul tau, inseamna ca te place, altfel numai era cu tine daca nu te placea.In legatura cu sarutul, ai putea sa il intrebi, fara nici o rusine.Intr-o relatie importanta este comunicarea.
Bafta happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si voi in relatia aia aveti nevoie de provocari sa va sarutati sau cum?

| Doctorfishadi a răspuns:

Buna! Cel mai sigur ar fi sa il intrebi.Dar daca a aceptat usor provocarea sigur nu i-a displacut happy. Bafta!

| TheRealDaniel a răspuns:

Avand in vedere ca este iubitul nu ar trebui sa-ti fie jena sa-l intrebi asta, doar fa-o