| Strîmby_Allex_1997 a întrebat:

Am 13 ani si imi dau seama ca seman f mult cu mama dar nu seman deloc cu tata. In schimb seman la fel de mult cu vecinul meu Vlad de vizavi un batran de 80 de ani. Cum este posibil?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate sa fie o coincidenta sau nu.
Inca din vechime se spunea ca "Mater semper certa est, pater incertus."

| Violleta2022 a răspuns:

Daca semeni cu mama esti frumusel!
In general, baietii seamana foarte mult cu mamicile, asa ca, nu-ti fa probleme de tatic, de era ceva, s-ar fi sesizat pana acum, chiar taticul tau.

| Felys a răspuns:

La mine e invers, seman perfect cu tata si deloc cu mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau mi-ar fi ok chiar daca nu as semana cu tata, in schimb as semana cu mai multe persoane.