| MonyMoniq a întrebat:

am fost cu un baiat un an si ceva,dar chestia e ca nu ne vedeam asa des pentru ca el sta in alt sat fata de mine,iar aseara am avut o discutie despre asta in care el mi-a zis ca nu s-a saturat sa stea cu mine fara sa fim mereu impreuna,a zis ca s-a saturat sa mearga undeva si eu sa nu fiu langa el si alte discutii,si are dreptate,mi-a demonstrat ca ma iubeste, si eu il iubesc enorm,dar nu putem sta asa,doar ca nu stiu ce sa mai fac. Poate e mai bine sa o terminam acum decat mai tarziu cand o sa fie mai greu,dar nu suport sa stiu ca oricand poate fi a alteia, si nu pot sa stau fara el.Ce sa fac? Nu mai stiu ce sa mai fac? Niste sfaturi va rog....credeti ca e mai bine sa continuam? Doar ca el chiar are dreptate si chiar nu ne putem vedea asa cum vrea el din anumite motive.
--:=Dau funda...:*

5 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Pai depinde cati ani ai...Satul e departe? Daca nu v-ati putea intalni de cateva ori pe saptamana.
Daca e vorba de legendara iubire la varsta de 11-15 ani nu prea ai ce face, dar daca esti o persoana matura ati putea face cumva sa va mutati impreuna. Daca ti-a demonstrat ca te iubeste cu adevarat stai linistita ca nu se v-a duce la alta.
Sper ca am ajutat!

| MonyMoniq explică (pentru MrSpooky):

Mda,eu fac 15 anistraight face

| MonyMoniq explică:

Scz...am vrut sa zic:,, mi-a zis ca s-a saturat sa stea cu mine fara sa fim mereu impreuna."

| FlorinutaaA95 a răspuns:

Eu zic sa nu te desparti de el. Distanta nu conteaza! Daca va iubiti, veti face orice sa fiti impreuna. Ai grija ce faci, te pup :*. Funda? :d

| MonyMoniq explică (pentru FlorinutaaA95):

Distanta nu conteaza ..stiu,dar suntem de foarte mult timp impreuna si se satura si el..si ma satur si eu. Dar mai ales el...crying