| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor! Vreau sa imi gasesc tatal despre care stiu doar cum se numeste si orasul in care locuieste! Asi fi vrut sa incerc un detectiv particular, dar nu imi permit... VA ROG daca ma poate ajuta cineva, asi fi recunoscatoare!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Am gasit pentru tine un om, sper ca el este cel corect:

Dăbâcan Madalin Alexandru in varsta de 36 de ani
Adresa: STR. ZLATNEI, Nr. 4A, ORADEA, Jud. BIHOR
Mobil: 0754-534 001

https://ro.linkedin.com/in/alexandrudabacan

S-a casatorit in16/8/2013:
https://casatorii.evp-oradea.ro/......t_html.php

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca prin SPCLEP sau prin politie.

| Violleta2022 a răspuns:

Pune aici detaliile lui si incercam sa te ajutam!

| 4l3x4 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pe el il chema Dăbâcan Alexandru lovuieste in oradea si este fost politist! As fi foarte recunoscatoare daca cineva ar putea sa ma ajute! Multumesc

| 4l3x4 a răspuns (pentru Violleta2022):

Aceasta persoana este de fapt fiul lui! Dar va multumesc mult pentru ajutor!

| Violleta2022 a răspuns (pentru 4l3x4):

Pai, daca ai dat de fii-su, categoric ai dat si de taica-su!

| 4l3x4 a răspuns (pentru Violleta2022):

Multumesc mult pentru ajutor!

| Violleta2022 a răspuns (pentru 4l3x4):

Am gasit pentru tine un om, sper ca el este cel corect:

Dăbâcan Madalin Alexandru in varsta de 36 de ani
Adresa: STR. ZLATNEI, Nr. 4A, ORADEA, Jud. BIHOR
Mobil: 0754-534 001

https://ro.linkedin.com/in/alexandrudabacan

S-a casatorit in16/8/2013:
https://casatorii.evp-oradea.ro/......t_html.php

| AlexandrulS a răspuns:

La primarie, sau la evidenta populatiei poti gasi adresa daca are o adresa stabila pe nume.

| LadyDee89 a răspuns:

Te duci la primarie si acolo aflii tot!
strict parerea mea : de ce vrei asta? daca el vroia, o facea demult, la asta te-ai gandit? sa nu fi si mai dezamagita dupa

| 4l3x4 a răspuns (pentru LadyDee89):

Nu e cazul de dezamagire! Din partea lui mai dezamagita de atat nu pot fi! Dar nu stiu daca pot sa merg la primarie pentru ca nu vreau sa il caut acasa, el are familie. Familie care nu cred sa stie despre existenta mea...

| LadyDee89 a răspuns (pentru 4l3x4):

De aia iti zic sa lasi lucrurile asa...