| faranume a întrebat:

poate cam stupida stiu ca nu aveti chef de astfel de intrebari dar... poate ma ajuta cineva...
Vreau sa gasesc id-ul sau informatii despre o fatahappy
Se numeste Raluca, are 13 ani...sh este dun Tg jiu mai bine zis un sat numit Barbatesti...
Am mare nevoie de ajutor adica vreau sa aflu id ei.sau cv despre ea...
Exista vreun mod de a gasi asa ceva?

kisskisskiss stiu ca e camciudat ce caut eu dar cine vrea ii zc sh dc

Răspuns Câştigător
| Walkirya a răspuns:

laughing. daca ii aflii numele de familie scrie pe google si daca a dat vreo admitere sau ceva la un liceu ar trebui sa apara numele intreg al ei.de exemplu, Andreea F. Balan[a fost doar un exemplulaughing]. de acolo cauti in pagini aurii, sau albe sau care sunt Balan F.[care e numele tatalui]. Ai sa gasesti adresa si nr de telefon, asta daca au telefon fix si sunt inscrisi.se cauta dupa judet, localitate.ai sa te prinzi.

6 răspunsuri:
| DeeVee a răspuns:

Ok...

http://images.google.ro/......tp?/images

daca sti cum arat...:)

http://iduri-ym.cabanova.ro/page2.html
poate te ajuta

Baby.ShiNe

| faranume explică:

@babyangel sh @Andru nu pot sa merg dupa ea ca daca o prindlaughing

| babyangel a răspuns:

Te duci acolo si intrebi de ea...tongue

| frida0purple a răspuns:

Pai. du-te si caut-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii stii numele intreg? Poate asa ii poti gasi hi5, sau unde e inregistrata.

In fine, bafta

Bybye

| anonim_3775 a răspuns:

Eu sunt din gorj---tg-jiu...altceva nu stii cum se mai numeste? sau unde invata? sau altceva?