| Covrigel07 a întrebat:

TPU!
Am o problema, daca se poate numi asa. Intre jumatatea lui septembrie si jumatatea lui octombrie am fost cu un tip. Relatia a durat fix o luna, motivul despartirii fiind acela ca nu ne potriveam. Eu tineam la el (nu pot sa zic ca il iubeam dupa o luna, dar tineam asa la el) si inca tin. De putin timp insa am observat ca se tot uita la mine in pauze si destul de des vreau zic.
Eu as vrea sa ne impacam desi stiu ca daca el nu va dori acest va trebui sa trec peste deoarece dragostea nu se face prin obligatie.
Vreau sa va zic... Daca se uita la mine ar fi o sansa sa ne mai impacam?
Uneori cand ma uit la el si observ ca si el se uita la mine intoarce capul.
Si daca ar fi sa ne impacam, stiu ca trebuie sa vorbesc si sa ii spun exact ce gandesc, dar as dori cumva putin ajutor. Gen, cu ce as putea incepe.
Raspunsul cel mai bun primeste funda happy

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Se uita la tine pentru ca e ceva nou si vrea sa vada cum iti este fara el. Nu neaparat sa va impacati, dar ii poti bate apropouri gen: ce te uiti, ti-e dor de mine?( cu un suras, nu prea serios).

| Covrigel07 explică (pentru AtateaConditii):

Inteleg. Chiar ma intrebam de ce se uita la mine.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca se uita la tine nu inseamna ca vrea sa FIE cu tine.Mai aduna putine semne ca sa nu suferi dupa refuzul care probabil ai sa-l primesti.