| dianadiaaa17 a întrebat:

Buna TPU. Am o problema. Sunt intr-o relație de 3 săptămâni, aproape 1 luna. Sunt din Germania și iubitul meu la fel. Suntem in vacanța. El e plecat in Italia cu părinții lui o saptamana și eu sunt in România pentru 3 săptămâni, după mă întorc înapoi. Ideea e ca nu-mi mai scrie nimic de 3 zile. Și nu știu ce face. Doar eu ii scriu…și ma gândesc la lucruri negative..chiar dacă mi-a zis ca el ma iubește cu adevărat…ma tot gandesc la motivele pentru care nu-mi scrie și ma simt aiurea timpul. Ceva sfaturi va rog?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate si-a gasit alta femeie si-i ocupat cu aceea happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există iubire cu adevărat.

| sammie a răspuns:

Dacă este în Italia atunci poate acolo nu are semnal sau poate este foarte bucuros că s-a dus acolo și se plimbă cu părinții și vizitează și a uitat de telefon. Când se întoarce poți să-l întrebi de ce nu ți-a mai răspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, doar 3 săptămâni de așa-zisa relatie...Crezi că-l cunoști suficient? Mai gândește-te.
Ți-a zis că te iubește de adevărat? Faptele nu vorbele o vor demonstra.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Dacă te iubește cu Adevărată da cu Adevărat nu o săte înșele Niciodată și o sa rămână loial