| anonim_4396 a întrebat:

De unde stiu ca o sa fie bine? Am plecat in Italia de aproape o saptamana(la mama) si stau o luna. In Romania aveam o prietena buna D. si iubitul meu G. La inceput amn2 s-au simtit rau ca am plecat. Imi scriau in fiecare zi pe mess,ce fac si altele. De cate-va zile astea au inceput sa se rareasca. Mai vb pe mess dar nu la fel,cu un fel de raceala.

Prietena mea se credea ca daca plec eu o sa ii fie rau dar observa ca nu ii e. Adica ii e tot una. Si iubitul meu s-a racit mult. Totusi e o luna, nu stiu ce o sa fie cand o sa ma intorc, daca ii pierd pe amn2?

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Daca tine la tine cu adevarat nu-i vei pierde

| BeBiCu a răspuns:

Daca tin mult la prietenia ta, asta nu ar trebui sa se intample.Cine stie, poate cand te vei intoarce comportamentul lor va fi altul.Insa pana atunci, incearca sa discuti cu ei sa vezi ce se intampla.