| Girly97 a întrebat:

Imi dati si mie va rog o idee despre o urare de ziua de nastere a matusii mele? Voi da funda celei mai frumoase!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mulți ani și tot ce ți-ai dorit vreodată să se întâmple! Fie ca bunul Dumnezeu să te protejeze de rele, să te călăuzească în drumul tău și să îți dea cele mai frumoase amintiri de ziua ta.

Am vrut să-ți iau de ziua ta un cadou super tare, super minunat, super original, super frumos și unic. Dar nu am reușit să mă îndes în plic, sau SMS, așa că ți-am trimis mesajul ăsta până una, alta. La mulți ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat ii este de drag la Dumnezeul omul, la fel de draga imi esti matusa.

| munteanuionvictor a răspuns:

La mulți ani cu ocazia zilei de naștere!

| Elisa97 a răspuns:

La mulți ani,draga mea mătușă! Îți mulțumesc foarte mult că mă iubești și mă susții,sper că știi cât de mult însemni tu pentru mine!
Dar acum nu este vorba despre mine... Dumnezeu să te aibă în grijă,să te ducă mereu pe calea cea bună, și să îți dea cât de multă sănătate! Mai apoi să ai noroc,fericire,realizări! Fie ca ziua ta de naștere să îți aducă multă căldura sufletească!
Acum, îți urez din nou un SINCER și CALDUROS, LA MULȚI ANI! Te iubesc!

Dacă nu îți place ceva, fă tu mici modificări :*
Sper că te-am ajutat, succes!

| Gifts a răspuns:

La multi ani cu ocazia acestei zile sfinte, in care bunul Dumnezeu te.a trimis pe pamant ca sa imparti marile bucurii ale acestei zile. La multi ani cu multe bucurii si cu multe impliniri!