| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.

De cate ori pot sa pun haine la masina de spalat?
De obicei o fac cam de 2 ori pe zi dar daca o fac de 3 ori e problema?
Desi am auzit ca nu e bine ca se strica motorul, dar as vrea si parerea voastra!

Multumesc!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am o masina de 8 ani. Am spalat, in medie, de 6 ori pe saptamana cu ea, dar au fost zile in care am pus-o de 3-4 ori. Nu a patit inca nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da tu cate haine speli?

| ClaudiaaMaria a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca se murdaresc ce ai vrea, sa le las asa murdare? Plec in fiecare zi la munca si se mai murdaresc, mai transpir in ele...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha'de asta urasc administratorii TPU* tu-ti ceapa ma-tii *, nu mai pe mine ma suspendeaza degeaba, pe cretinul asta nu-l mai de nimeni?