| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema
sunt in clasa a 10`a si am o diriginta rea, fara pic de petagogie in ea.
mereu tipa la noi, se razbuna pe elevi foarte mult, mie sincer mi se pare si butin ametita la ore, se contrazice singura, vorbeste singura si ne i`a drept fraieri, zice ca suntem foarte mamosi (clasa avand 2/3 din colectiv fete), ca ea nu sta sa facem dirigentie...ca ea face fizica
asa ca ce am putea face noi, in calitate de elevi pentru a schimba aceasta situatie

Răspuns Câştigător
| DragonFLoW a răspuns:

Fa o cerere la director sau o plangere, dar sa fie anonima, eu stiu, incearca sa o lasi pe un birou in cancelarie ceva, daca nu spunetii in fata, sau toti refuzati sa faceti ceea ce va spune spuneti ceva de genu "pana nu invatati sa va comportati cu elev cum se cuvine ca un profesor, noi nu vom fi elevi cu dumneavoastra " asta ar treebui s-o faca sa actioneze altfel, dar daca nu face asa... errmm e dementa. Spitalu' 9 scrie pe ea.

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Mai intii verifica ti intrebarea [ pedagogie] [putin nu butin]. E scrisul tau ok asa ca decit a ti birfi Diriginta mai bine ati invata. succes savantilor

| miruna013 a răspuns:

Stiu cum iihappynimic! asteapta pana ce termini liceul si vei scapa de ea.eu sunt pe a 8-a si avem o diriga dusa cu pluta si sper sa ni-o schimbe la anul

| miruna013 a răspuns:

Fluxmetan daca ai sti ce cadouri ii facemlaughingceasuri de argint, inele de aur, medalioane de nu stiu cate milioane... dar tot in cur o doarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puteti face o cerere la director ca ea sa nu mai fie dirignta voastra.Succes

| Sabi07 a răspuns:

Exagerati la liceu nu e ca in generala normal ca e mai severa(desi eu in generala am avut si mai rai ca ea)

| Fluxmetan a răspuns:

Aduceti si voi o cicolata un buchet cu flori sau stiu eu ce VOTCA da ca ai place alcholu! si mNo nu stiu si 2/3 fete eu creca as INEBUNI