| SexycoldVamp a întrebat:

Anul acesta sunt boboc si imi doresc sa ma duc la balul bobocilor! Am inteles ca nu poti sa vii cu cineva care nu e din liceu sau chiar din clasa a 9-a, dar eu as vrea sa ma duc cu un baiat care a terminat liceul anul trecut! Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| andready a răspuns:

Pai ii cumperi si lui un bilet, si poti vorbi cu organizatori balului ca sa il lase.

5 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Poate nu ai inteles bine sau liceul tau e mai ciudat. majoritatea liceelor permit la bal sa se vina cu invitati.

| AnneღU a răspuns:

Vorbeste cu diriga/dirigu si cu cei care organizeaza balul. Nu prea cred faza ca nu pot veni cei din afara liceului.Iti trebuie doar o invitatie in plus.Dar nha o fi liceul tau mai ciudatelhee hee

| Andreeac33 a răspuns:

Regulile nu iti permit.laughing) Deci alege un baiat boboc.

| Coman_Valentin_1990 a răspuns:

Pai intrati cu bilet nu? Fai rost de un bilet pentru a putea intra