| Anonymusu a întrebat:

Anul viitor as vrea sa ma mut cu familia in U.K., dar am cateva intrebari...
Eu anul asta am intrat intr-a VIII-a si am inteles ca daca plec din vara anului 2016, cand ajung acolo va trebui sa dau un examen sa intru mai departe, dar daca plec dupa ce am inceput a IX-a intru direct? sau ceva asemanator. Acum as vrea sa stiu cat de greu e examenul si ce parte de mai sus e adevarata si care e falsa (va rog sa-mi explicati). Daca ati puteti sa-mi dati un model de examen ar fi extraordinar!
Si...inca ceva, in afara de U.K., unde mai putem pleca si sa se castige la fel de bine? Adica sa avem situatia materiala foarte buna, sa avem si de cheltuit si de pus de-oparte.
Ma scuzati daca nu m-am exprimat sau daca nu am explicat cum trebuie.
Cel mai bun si detaliat raspun primeste FUNDA si mii de multumiri ^.^

Răspuns Câştigător
| wizzkid a răspuns:

Examenul nu e greu, stai linistit e foarte simplu la ei, fata de la noi!

| Anonymusu explică (pentru wizzkid):

Asa mi s-a spus dar tot la fel am auzit ca nu e nici usor si daca nu il iei ai viitorul ratat

2 răspunsuri:
| wizzkid a răspuns:

Nu e adevarat, ei ajuta tinerii, si examenul i-l iei!