| Movalici a întrebat:

azi e ziua tatalui prietenului meu... nu stiu cum sa ii scriu la multi ani! totusi nu pot sa ii scriu ca si cum as scrie unui prieten... aveti vreo idee?! funditaa pentru raspunsul cel mai dragut!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

La multi ani este suficient, il bagi in seama fara sa va trageti de sireturi. eventual completezi "cu multa sanatate si realizari" sau ceva de genul, cat mai simplu si banal, cu atat mai bine

1 răspuns:
| Euletitia a răspuns:

BUna! Poti sa-i scrii urmatorul mesaj: "La mult ani, cu sanatate, realizari si fericire alaturi de cei dragi!"