| SiMpOtEa6Qa a întrebat:

Deci. m-am hotarit ca de ziua prietenului meu sa fac niste poze cu el, adica impreuna si sa le pun intr-o rama, dar nu am idee ce poze putem face, adica cevaaa...asa mai dragut eu stiu, poate aveti voi ceva pareri? va roooog ajutati-ma dau fundita pentru raspunsul cel mai interesant, mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Denvar a răspuns:

Depinde si de varsta.Eu zic sa nu va avantati la ceva clasic.simplu.ci din contra, colorat, nebunesc, o sa iti aduci aminte cu drag de ele.De exemplu o plimbare la zoo, parc.nu cred ca ar da rau :s

2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Hmmm... uite sa-ti spun despre o prietena care la fel vroia sa faca o poza mai speciala, s-au gandit ca cel mai frumos ar fi sa se sarute pentru ca asta ar dovedi cat de bine se simt impreuna si cat se iubesc :-x ei bine cand au vrut sa faca poza din greseala si-au turtit nasurile nu stiu cum au reusit da a iesit o poza foarte haioasa, care si acum ma amuza si pe ei nu ii deranjeaza deloc pentru ca s-au simtit bine in ziua aceea big grin. Fiecare cum simte ce o sa simtiti in acel moment exact asa o sa faceti poza happy.

| Fluturemov a răspuns:

Poi faci niste poze dragute cu el si apoi poti sa le modifici sa le faci mai interesante. App vezi el sa nu stie pentru ce sunt pozele... ii zici ca vrei sa ai niste poze cu voi doi sau vezi tu.(ca sa fie o surpriza)

de exemplu puteti sa faceti poze cand va sarutati, cand te strange in bratze, prin parc... o sa iti vina multe idei big grin

Bafta! si spor la facut pozehee hee tongue