| anonnimm20 a întrebat:

cred ca tata o Înșeală pe mama..tot vorbește la telefon când nu e ea acasă și spune lucruri pe care nu le ar spune unui om obișnuit. sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

In locul tau mi-aș verifica banuielile și dacă aș avea dovezi concrete i-aș spune mamei. Consider că o femeie are dreptul sa știe dacă e înșelată iar mai departe să facă ce considera ea de cuviință.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Vorbeste cu el daca lucrul asta te framanta.Intreabal cu cine vorbeste, sau verifica-i telefonul cu toate ca nu stiu daca ar trebui sa te bagi.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca vrei sa mai ramana impreuna incearca sa afli mai multe detalii si sa nu ii spui mamei tale pentru ca s-ar putea desparti de tatal tau.

| xerxes1 a răspuns:

Mucles,daca vrei sa ii mai vezi impreuna.