| Cata240 a întrebat:

Imi place de o fata. Problema e ca ne cunoastem de pe facebook si distanta dintre noi e destul de mare. Ia sta mai mult in Italia si vine rar in tara doar ca nici atunci nu ne putem vedea din cauza distantei. Ne cunoastem de aproape 2 ani. Zicea ca o sa ne vedem peste vreo 2 ani. Mi se pare o relatie aproape imposibila. Voi ce ziceti sa fac? Fundaaa.

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Da, este o relatie greu de mentinut. Discuta cu fata si vezi daca exista posibilitatea sa vina in tara.