| Andre01122000 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte tare...nu stiu daca el ma place. Cum sa reactionez? Va rog frumos nu-mi spune-ti sa-i spun in fata sau prin biletele.

9 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Sa astepti sa vezi daca iti spune el primul ca te place. Daca iti spune, e bine. Daca nu-ti spune, poti sa-l si uiti.

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Pai fi draguta cu el, apoi ignora-l putin.Cand iti cere ceva da-i cu indiferenta si poartate de parca nu ti-ar pasa.Asta o sa il innebuneasca. Poate va trebui sa astepti putin dar va merita.Incearca uneori sa-l intrebi ce face, mai vb si u cu el pe mess si poate chiar va merge...incearca sa arati cat mai bine si daca prietenii lui te plac cu siguranta el te va venera.Succes! Pup

| ursachy a răspuns:

Demonstreaza-i asta invita-l la un suc in oras iesiti am2, va plimbati, va vorbiti va cititi din priviri, uita-te in ochii lui

| miolina a răspuns:

Amandoi sa incepeti prietenia prin munca.

| Artemis94 a răspuns:

Tragi aer in piept te duci la el ii spui: "poate o sa imi para rau mai tarziu dar acum chiar cred ca fac ceea ce trebuie. Nu stiu cum sa o iau pe ocolisuri deci o voi spune direct: imi place de tine" si astept rectia happy iar in cazul in care nu te place, nu te meritawinking bafta happy

| nicusor95 a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi ca ai 9 ani...merit funda daca e asa.sau 10 ani:p...

| SpeedyRA a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa pui o prietena a ta sa il intrebe ce parere are despre tine. Nu cred ca ar fi bine sa afle direct ca iti place de el. Ce mai trebuie tu sa faci este sa vorbesti cu el mai mult.

| Andre01122000 explică:

Nicusor95: nu am nici 9, nici 10 ani!

| alexei a răspuns:

Fii sincera cind te vezi cu el si sigura asta o sa-i placa chiar daca nu te stie